Zamów wizytę!
+48 655 121 1222

O nas

Historia naszego studia sięga roku 2000. Wtedy to jeden z naszych głównych tatuatorów postanowił poszukać studia, które pozwoli mu profesjonalnie zająć się tworzeniem tatuaży. Wcześniej świadczył usługi samodzielnie, jednak zamarzyła mu się własna firma, w której będzie także zatrudniał innych tatuatorów. Szukał osób z pasją, osób, które przyciągają swoim uśmiechem i zaangażowaniem. Ważny był dla niego także warsztat, dlatego podpytywał, podziwiał projekty i kontaktował się z mistrzami tatuażu. Od tego czasu minęło już kilkanaście lat. Salon rozwinął się, obecnie jest jednym z najbardziej znanych miejsc tego typu w regionie. W 2014 roku został dostrzeżony i otrzymał nagrodę dla jednego z najlepszych salonów w kraju.

Nasza ekipa zmienia się, ciągle przyjmujemy nowe osoby. Nasi tatuatorzy to profesjonaliści, którzy nie boją się najbardziej szalonych projektów. Do głównych tatuatorów należą

  • Agnieszka Maj – Aga uwielbia ludzi, zwierzęta, żywe kolory i surrealizm. Wykonuje przepiękne tatuaże kolorowe.

girl-1211435_960_720

  • Piotr Jarzębina – wielkie tatuaże z bardzo dokładnie oddanymi detalami – to znam firmowy Piotra.

man-1097889_960_720

  • Mateusz Jamek – Mateusz lubi projekty mroczne, ale z przyjemnością wykona także bardziej optymistycznie nastrajające tatuaże.
Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On Instagram